ЯК ВИСТОЯТИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ?

Питання війни хвилює багатьох українців. І якщо якихось сто-двісті років тому війна велася лише на фронтах, то сьогодні головним полем битви стала свідомість кожного з нас. Фейки, інформаційні атаки, вірусний контент все більше поглинає наш світ. І в такій ситуації єдиний вихід – якомога краще розбиратися в маніпуляціях, щоб не стати їхньою жертвою
7 грудня в Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University відбувся VI Міжнародний форум «Інформаційна безпека: актуальні тренди». На ньому обговорювались наступні питання:
- гібридна війна;
- інноваційні комунікаційні технології;
- використання синтетичної реальності та штучних нейронних мереж;
- ситуація з інформаційною безпекою у різних регіонах світу;
- інформаційна безпека України.
На конференції виступили іноземні та вітчизняні експерти. Серед них завідувачка кафедри політології Латвійського національного університету Івета Рейнхолде, експерт Вірменського інституту міжнародних відносин та безпеки Рубен Меграбян, правозахисник та секретар політради руху «Шиндик» Єрмек Наримбай, заступник головного редактору сайту StopFAKE Вікторія Романюк, іспанський журналіст та політолог, Пабло Гонзалес, доцент кафедри журналістики та новітніх медіа Університету Грінченка Аліна Лісневська та інші.
Підсумував форум голова оргкомітету заходу - викладач Borys Grinchenko Kyiv University Alexander V. Kurban

ПРО ЩО СТУДЕНТИ В РЕКТОРА ПИТАЛИ?

Зустріч студентів із адміністрацією Київський Університет Імені Бориса Грінченка – це вже добра багаторічна традиція. Вона допомагає налагодити діалог та вирішити нагальні питання. Тож за круглим столом обговорювалися наступні теми:
- облаштування гуртожитку;
- співпраця університету з Kyiv Smart City;
- реалізація різних студентських ініціатив;
- внесення змін до навчальних програм;
- впровадження інноваційних технологій у навчання.
«Можливо, вам не всі відповіді подобаються, але наша мета – бути з вами чесними», - підсумував ректор Університету Грінченка
Viktor Ogneviuk. Спільно із проректорами він відповів на усі питання студентів, будучи максимально відвертим з ними.
Подібні зустрічі необхідні для того, щоб адміністрація могла покращувати роботу університету і робити навчальний процес зручним і корисним. Адже ми завжди прагнемо досконалості!

ДО ПАРТНЕРІВ ІЗ ПОДЯКОЮ

Партнерство в нашому глобалізованому швидкозмінному світі відіграє ключову роль. Від нього залежать імідж, проекти, позиціонування та перспективи і, власне, ще багато чого. Виграє той, хто це розуміє і ефективно вміє користуватися таким ресурсом.

У прогресивному
Borys Grinchenko Kyiv University чудово розуміють силу й перспективу партнерства. Саме тому під час організації Дня подяки було запрошено партнерів з нагоди святкування Дня університету. У 2019 році було реалізовано дуже багато цікавих проектів, де поряд відчувалось надійне і дружнє плече партнерів.
«Нам надзвичайно приємно вітати тих, із ким у 2019 році зроблено чимало спільних проектів, спрямованих на підвищення якості підготовки фахівців», - наголосив під час урочистостей ректор Університету Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України
Viktor Ogneviuk.
Акцент на розвиток партнерських стосунків допомагає впроваджувати цікаві сучасні проекти, розвивати необхідні компетентності під час навчання, бути сучасними і навіть сприяє подальшому працевлаштуванню випускників.
Тож двері університету завжди гостинно відчинені для традиційних та нових партнерів.
Приєднуйтесь, будемо робити світ кращим і розумнішим!https://www.youtube.com/watch?v=zZ6gXF_r6VQ

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Зворушливі відеомиттєвості

ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ВІДВІДАВ УНІВЕРСИТЕТ ГРІНЧЕНКА

Міський голова Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко відвідав Borys Grinchenko Kyiv University. Як це було - дивіться у нашому відео

ЖИВИЙ ЧАТ З #ВІЧНО_МОЛОДИМ

Поcпілкуватися з Грінченком? Легко! 9 грудня у день народження Бориса Дмитровича можливо все! Просто треба відкрити чат в Телеграмі. Цікаво? Тоді читайте далі!

У головному корпусі Borys Grinchenko Kyiv University АстудіЯ влаштувала неймовірну фотозону до Дня університету. Студенти, викладачі і наші гості могли зробити селфі із сучасною версією геніального лексикографа.Такий собі Грінченко в маскувальній куртці, треніках і з телефоном. Тут же підсумовували акцію "теплі історії", яку започаткували напередодні. В ній викладачі і студенти розповідали історії свого знайомства і з особистістю Грінченка, і з нашим університетом. Історії вийшли неймовірно теплі... Повну версію читайте на сайті університету. А ще всі охочі могли зафоткатися із затишними снудами, шапочками і светриками, адже це "теплі історії".

Та, мабуть, найцікавіше було наживо у чаті поспілкуватися із
самим героєм дня! Телеграм-канал #вічно_молодий весь день приймав повідомлення. Борис Грінченко у прямому ефірі "відповідав" на цікаві запитання: як усе встигнути, як скласти сесію... Було навіть запрошення на пари. Що ж насправді казав Грінченко? Ну, певно, говорив він... цитатами зі своїх творів, кожним словом допомагав знайти відповіді на складні і не дуже питання студентів-грінченківців. Ось такий він, актуальний, веселий, патріотичний! Словом, наш Грінченко! Окрім іншого, десятки селфі з героєм дня потрапили до стрічки каналу.
Біля фотозони можна було не лише наробити крутих фото на весь рік, а ще й дізнатися трохи про своє майбутнє. На гігантському стаканчику кави гості знаходили цікаві передбачення, які обов'язково здійсняться у наступному році! І знову тут не обійшлося без допомоги Бориса Дмитровича.
Хочете дізнатися більше - вмикайте відео!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події