Ви тут: Головна Про нас Події Зустріч з українським письменником, літературним критиком Анатолієм Дністровим

Зустріч з українським письменником, літературним критиком Анатолієм Дністровим

ПИСАТИ І БІЛЬШЕ, І КРАЩЕ!

Стан сучасної літератури віддзеркалює стан соціуму і держави в цілому та впливає на її майбутнє. Тому, на думку українського есеїста, прозаїка та поета Анатолія Дністрового, потрібно не поспішати з виданням книги, а мати додатковий час для глибшого усвідомлення написаного.
«За 20 років незалежності Україна написала лише близько 10 хороших, якісних, досвідчених книжок. Романи недопрацьовані та напівфабрикатні», - вважає письменник. «Наш автор може собі дозволити написати будь-які книжки. У цьому сенсі він сильний і вільний від видавництв, оскільки українська видавнича політика, порівняно зі світовою, надто м’яка», - зазначив Дністровий на зустрічі зі студентами Гуманітарного інституту.

Гість не лише критикував, але давав слушні поради майбутнім майстрам слова. Він вважає, що потрібно перечитувати твори письменника корпусно, тобто масивом усіх його творів.Так читачеві вдасться відчути всі найменші стилістичні та тематичні трансформації.
Для майбутніх письменників Анатолій Дністровий наголошує: «Щоб створити серйозний роман, потрібно написати щонайменше 3 роботи. Аби поставити письмо, знайти свій стиль та зрозуміти, як правильно збалансувати знання (інформаційне наповнення) і енергетику твору».

Текст: Вікторія Герасименко

ЖУРб-1-11-4.Од