Студентська програма

       

ВИПУСК1

Всі секрети ефективної комунікації від студентів-журналістів (і не тільки) На цей раз студентська програма "Комунікабель" шукала сліди марсіанського ДНК в Університету Грінченка :) Записати телепередачу у режимі прямого ефіру наших ефірних тілах :)

 

  

ВИПУСК2

У випуску №2 "Шлях до серця" всі подробиці змогла команда Астудії. Навчаємося разом! ;) гендерних манівців: небезпечна сила краси, межа пристойності в мистецтві та шлях до серця протилежної статі.

 

 

ВИПУСК3

У третьому випуску студентської телепрограми Комунікабель про "священну дельту" між доходами і видатками. Отже, все, що ви хотіли і не хотіли знати про бюджет студента, фінансові авантюри та сувору економію. Всі економічні перепетії відбувалися з нашими кореспондентами у прямому ефірі :)

 

 

 

ВИПУСК4

ІННОВАЦІЇ ЯК ТОРПЕДА КОМУНІКАЦІЇ У 4 випуску програми "Комунікабель" ви дізнаєтесь: * як консервувати новини та музеєфікувати реальність; * які винаходи пропонують студенти Університету Грінченка; * поради зі створення успішного старт-апу від професора Софійського університету Христо Кафтанджиєва; * топ-10 порад з креативності; * теорія і практика комунікативної змови від сірих кардиналів фейків; * невидимий телефон для стеження за пабліками; * як справити враження на дівчат, які люблять надземний транспорт; * а також анонс фестивалю Book Fashion, "Жива бібліотека" на Докудейз2017 та акція Година Землі.

 

 

ВИПУСК5

ЖАРТУЙ, ЩОБ Я ТЕБЕ ПОЧУВ У п'ятому випуску студентської програми ми прокладали шляхи комунікації через гумор! На вас чекає багато цікавого: * ви дізнаєтеся, як не варто розігрувати друзів на перше квітня; * чи можливо перетворити людину на книгу; * поспілкуєтеся з найвідомішим в Україні актором-імітатором голосів Юрієм Коваленком (і не лише з ним, а ще й з героями мультсеріалу "Сімпсони"!); * побачите дивовижні трансформації Київського торта; * топ-5 найшаленіших винаходів; * дізнаєтеся про феномен гуцульського гумору; * вирушите у світ романтичних комедій разом з нашою Кіноманкою; * фотобатли порадують красою природи; * ви втратите голову від експериментального музею; * і, звісно ж, дізнаєтеся, де весело і цікаво провести час.

 

 

 

ВИПУСК6

МИСТЕЦТВО ЯК ФОРМА КОМУНІКАЦІЇ Саме так звучить тема 6-го випуску студентської прямоефірної програми Комунікабель. Ведучі програми - Мила Китаева і Денис Витковский, та й вся ефірна команда намагалися осягнути, чому ж людині легше комунікувати з навколишнім світом за допомогою універсального коду - мистецтва. Денис читав реп, Міла римувала сценарій, а герої нашого випуску: і співали, і малювали, і сюжети знімали..) Друзі, до вашої уваги: - що зробити з рукописом, аби його коронували від гостя програми співзасновниці Міжнародний літературний конкурс "Коронація слова" Тетяна Логуш - що цікавого, окрім реферату, можна зробити з принтером від @Оксана Пшенишнюк - як задокументувати глобальне потепління від Lera Ivanova та Анастасия Мохина - як організувати незабутню подорож від Dasha Danilova а також поради зі створення власного арт-простору від Nastya Dyachkina та небуденну буденність у кіно від Богдана Мисик.

 

 

ВИПУСК7

МІСТИЧНА ВЕСНА Саме так звучить тема 7-го випуску студентської прямоефірної програми Комунікабель. Ведучі програми - Мила Китаева​ і Денис Витковский​, та й вся ефірна команда шукали нові весняні тренди.Міла згадала найпопулярнішу рок-веснянку, а Денис випитував у студентів чи знайомі вони з Гаррі Поттером :) Друзі, до вашої уваги: - таємниці архетипів та як вони працюють на благо людей у сучасному світі від професора Olena Yeremenko​ - де знаходиться секретна лабораторія з проектування телепортів від Ksenia Pshenishnyk​ - чи варто розписувати писанки черепами від Наталія Атлас​ і як співати веснянки від Кристина Козубовская​ - де в Києві відшукати мотузяний парк від Dasha Danilova​ а також огляд найдивовижніших забобонів світу від Nastya Dyachkina​ та кінорецепт оновлення кохання від Богдана Мисик​ . Бажаємо вам теплої весни, світлих днів та надій на майбутнє! Чекаю вас на сторінці, ваш Комунікабель​ :)

 

 

ВИПУСК8

ОСТАННІЙ ВИПУСК СЕЗОНУ - ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО Комунікабель закриває сезон студентських новин у форматі прямого ефіру надважливою у сучасному світі темою - освітою. Під час створення випуску ведучі програми - Мила Китаева і Денис Витковский та ефірна група роздумували і про те, що не зайвим було б мати цифрових двійників, аби встигати і вчитися і працювати. Міла дізнавалася про нові освітні тренди, а Денис мріяв про навчання на факультеті штучного інтелекту :) Отож, друзі, до вашої уваги: - сучасні тренди інформатизації освіти від професора кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Оксани Литвин - пан або пропав - як складуться відносини у людей зі штучним інтелектом знає Ksenia Pshenishnyk - як полегшити навчання вже сьогодні і без пігулок, розповість Nastya Dyachkina - як зміниться у майбутньому сам викладач? Про новомодних наставників Евгения Онегина - про фільми як джерело знань від кіноманки Богдана Мисик а також спеціальний репортаж про архетипи підлітків та подорож за лаштунки телеканалу від Тетяна Карпусь (Tetiana Karpus). Бажаємо вам успішно скласти сесію і бути найкомунікабельнішими разом з нами!

 

 

 

ВИПУСК9

МОВА, ЯК ЗАСІБ КОМУНІКАЦІЇ Нарешті дочекалися! Зустрічайте оновлений, експериментальний випуск програми "Комунікабель", виготовлений студентами третього курсу! Ой, точніше, вже четвертого... Саме таким завданням для журналістів закінчився курс телевиробництва. І, хочемо вам сказати, вони дуже плідно попрацювали! І сценаристами, і репортерами, і ведучими (а особливо дісталося випусковим редакторам). Програма, в якій вас навчать говорити мовою тюльпанів та жестів, і навіть пізнавати дзен, чекає на ваші перегляди!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Наші проекти Комунікабель