ЖУРНАЛІСТИКА ПО-ЕКОЛОГІЧНОМУ

Про що поговорити журналістам у Міжнародний день миру? Інститут журналістики Університету Грінченка запропонував дискутувати на тему екожурналістики в Україні та США, визначити екотренди і зрозуміти, як про них писати.
Тут відбулася зустріч-дискусія у рамках проведення туру Україною з нагоди 20-річчя утворення Всеукраїнської екожурналістської асоціації «ВЕЖА». Студенти розпитували фахівців з екології та сталого розвитку, журналістів та режисера-кінематографіста. Роман Кокодиняк, експерт зі сталого розвитку громад та міжкультурних відносин, запевнив, що після останього приїзду до України в 1994 році, бачить позитивні зміни та радіє, що українське суспільство, зокрема молодь, гарного володіє англійською, розуміється на питаннях журналістики. Також він додав один незвичний ракурс: «На мою думку, перші українські журналісти – це кобзарі. Сподіваюся, ви задумаєтеся над цим і благородно продовжите їх справу…»
Під час зустрічі ветеран суспільного мовлення США радіожурналіст Джон Діллон поділився своїм американським досвідом: як подавати наукову, зокрема, екологічну інформацію в ефірній журналістиці. «Будуть такі випадки, коли ви не знатимете, що відбуватиметься далі, але вам потрібно завершити сюжет. Готуйтеся до сюрпризів! Головне - передавайте інформацію без власної думки і готуйте якісну інформацію, якою не соромно поділитися з суспільством», - зазначив пан Діллон. Більше деталей - у нашому відео звіті.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ЖУРНАЛІСТИКА ПО-ЕКОЛОГІЧНОМУ