Ви тут: Головна Про нас Події ПАНОВЕ, ТРИМАЙТЕ СВІЙ СТУДЕНТСЬКИЙ!

ПАНОВЕ, ТРИМАЙТЕ СВІЙ СТУДЕНТСЬКИЙ!

Що, гайда у студентське життя? Драйв, пригоди і купа нових знайомств – а це тільки перший день навчання в Університеті Грінченка. Посвята в студенти. Напутні слова нашого ректора Віктора Огнев'юка нас надихають. Професори в мантіях і величезний Студентський квиток. Ну, як його використовувати? )) Що ж буде далі? А далі лекції, семінари, цікаві факти і поповнення багажу знань. Та це ще не все! У нас завжди панує атмосфера свята, бо ми, грінченківці, не можемо спокійно сидіти) Та про це трохи пізніше, нехай буде сюрпириз! А поки вся грінченківська родина вітає першокурсників з початком нового навчального року, Астудія приймала перших гостей і вивідувала плани у першокурсників Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University. Дивіться наше відео і не забудьте ширити радість))

Ви тут: Головна Про нас Події ПАНОВЕ, ТРИМАЙТЕ СВІЙ СТУДЕНТСЬКИЙ!