ТАКОГО ГРІНЧЕНКО ЩЕ НЕ БАЧИВ…

Своєрідний фестиваль фарб холлі влаштували напередодні конкурсу краси в Астудії. Обладнання та приміщення студії залишилось цілим, не переймайтеся, просто так ми готувалися до університетського конкурсу «Міс та Містер Грінченко 2017».

 

171211 farby1

 

Візитівки для конкурсантів ми задумали, ну, дуже екстремальні. Учасників засипали та обливали фарбою. Результати цього ви зможете побачити вже 14 грудня о 15 годині завтра у актовій залі, а поки що, перегляньте бекстейдж, який перенесе вас в атмосферу зйомок.

171211 farba 01


Зайшов, роздягнувся, отримав порцію фарби, пішов. Приблизно так відбувався процес зйомки. Працювали студенти майже цілісінький день, все було з одного дубля, адже зайвий раз відмиватися від фарби ніхто не хотів. До речі, «очищення» зайняло найбільше часу. Комусь пощастило і душові кабіни університету відкрили перед ними свої двері, а іншим довелося користуватися серветками, яких витратили дуже багато.

171211 farba 02

Дехто з учасників конкурсу, особливо дівчата, дивлячись на своїх колег, які вже відстрілялися, неохоче йшли в кадр. Але чого тільки не зробиш заради корони та омріяного титулу!
Дійство було такий інтригуючим, що і організатори вирішили спробувати на собі. Після завершення зйомки до «Астудії» із сусіднього гуртожитку принесли пилосос і всі дружно та швидко замели сліди свого перебування.

 

171211 farby3


Загалом, учасники та учасниці залишилися задоволеними. Для когось це новий досвід, для когось просто крута можливість спробувати себе у новому образі. Сподіваюсь, ви теж будете задоволеними після шоу в актовій залі, яке влаштують наші чарівні міс та мужні містери. Вболівайте за свого фаворита! І не забудьте розширити цей відосик. Для нас він заліковий на предметі «Тележурналістика».

 

 

Підготували Максим Погребняк та Назарій Лісовий

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ТАКОГО ГРІНЧЕНКО ЩЕ НЕ БАЧИВ…