Ви тут: Головна Про нас Події ПОСОЛ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ В УКРАЇНІ ЛІ ЯНГ ГУ: «КРИЗА – ЦЕ ШАНС»

ПОСОЛ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ В УКРАЇНІ ЛІ ЯНГ ГУ: «КРИЗА – ЦЕ ШАНС»

Як Республіці Корея буквально за кілька десятиліть вдалося вирватись зі списку найбідніших країн до світових економічних лідерів (ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності – 36,6 тисяч доларів, членство у «Великій двадцятці», 11 позиція у світі за розміром економіки, 4 місце у світі за обсягами експорту і 9 – торгівлі)?
Про «корейське диво» та недосліджений потенціал «українського дива» говорив під час відкритої лекції в Київський Університет Імені Бориса Грінченка Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.
Лекцію було присвячено 25 річниці двосторонніх взаємовідносин Республіки Корея та України.
Лі Янг Гу розповів про секрети корейського національного розвитку, серед яких – нове мислення, коли, наприклад, виклик чи проблема сприймаються як шанс.
Республіка Корея позиціонує себе в якості «Дива на річці Хан», тоді як Україну називають «Дивом на річці Дніпро».
Складові українського дива: лідерство в аерокосмічних технологіях та в сфері ІТ, розвинений агропромисловий сектор, вигідне географічне розташування та Угода про вільну торгівлю з ЄС. Ну й, звісно ж, людський потенціал.
Прагнення успіху, розвиток лідерства та здатність за 1 рік робити те, на що раніше йшло 10 – все це має дати поштовх розвитку і українське диво цілком може виявитись не таким уже й примарним. А дивуватиме світ уже нинішня молодь, яка поки що із захопленням слухає лекції про світові економічні дива.
#astudia #grinchenko #kubg #фестиваль_науки_2017

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ПОСОЛ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ В УКРАЇНІ ЛІ ЯНГ ГУ: «КРИЗА – ЦЕ ШАНС»