Ви тут: Головна Про нас Події ГОЛОСІЇВСЬКА КРИЇВКА: OPEN-AIR ПО-БАНДЕРІВСЬКИ

ГОЛОСІЇВСЬКА КРИЇВКА: OPEN-AIR ПО-БАНДЕРІВСЬКИ

 

Цими вихідними у Голосіївському парку в Києві гуло, мов у вулику… червоно-чорному вулику. Адже там зібралися патріоти, україномани, українофіли і всі-всі, хто любить патріотичні «движухи». У столиці вже вдруге пройшов патріотичний фестиваль «Голосіївська криївка». Кого лишень ми там не зустріли: музик, поетів, письменників, майстрів, фольклористів, казкарів, політиків, службовців і, звісно ж, ветеранів АТО. 

14468508 683908735094910 3659727191664718998 o

 

На вдало розділених зонах можна було погратися з дітьми та послухати казки від Сашка Лірника. На великій сцені вечірнє небо рвали басами кращі українські гурти. На літературній - звучали вірші та прозові твори. На галявині під гербом та гіллям ялини звучали освітні лекції. По всій території фестивалю майстри навчали різноманітним традиційним ремеслам. Звісно ж, найбільше зацікавлених очей привабив стенд складанн і розбирання АК-47.

Фестиваль проходив не лише заради забави, а й з благодійною метою. Збирали кошти для поранених.

А ми ще й зустріли добрих знайомих. АстудіЯ славно відірвалася під виступ гурту  «Телері». Що? Не чули про таких? Тоді дивіться наш відео-звіт з «Криївки» . Слава Україні! 

 

Ангеліна Ломакіна

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ГОЛОСІЇВСЬКА КРИЇВКА: OPEN-AIR ПО-БАНДЕРІВСЬКИ