Ви тут: Головна Про нас Події МЕНТАЛЬНІСТЬ – ЛІДЕРСТВО, ПОКЛИКАННЯ – СЛУЖИТИ

МЕНТАЛЬНІСТЬ – ЛІДЕРСТВО, ПОКЛИКАННЯ – СЛУЖИТИ

5 липня в Університеті Грінченка відбувся випуск слухачів Міжнародної Академії лідерство -служіння в Україні. Цей проект існує вже 8 років. А реалізується він за сприяння американської фундації «Co-Serve». Досі подібні навчання проходили лише у Сполучених Штатах Америки. Сьогодні ж, двері нинішнім і майбутнім лідерам гостинно відкрила Україна. А ще точніше – Київський університет імені Бориса Грінченка, який вже не перший рік впроваджує у себе програму Академії.                                                                                           

Впродовж двох тижнів 13 слухачів, у тому числі і четверо партнерів зі США, напружено працювали. Вони відвідали цілу низку вітчизняних компаній та організацій, які сповідують ідеї та принципи етичного лідерства. І не просто сповідують, а й активно їх у себе впроваджують. Тож було учасникам Академії у кого і чому повчитися. Крім того, в процесі занять активно практикувалися різного роду дискусії, проходили жваві обговорення ролі та місця лідерів, як у суспільстві, так і в окремих колективах.                                                

І от, нарешті, фінал. Слухачам вручено сертифікати про успішне завершення навчання у Міжнародній Академії лідерство- служіння.

 

    

 

 

Виховання у молоді лідерських якостей вже сьогодні є одним з пріоритетів Університету Грінченка. Так вважає його ректор Віктор Огневюк.

 

  

 

 

На думку нинішніх випускників Академії, в Україні сьогодні вже чимало людей хочуть служити суспільству по-справжньому. Саме такими бачать себе і сьогоднішні учасники проекту.

 

 
 

 

На врученні сертифікатів нинішнім випускникам були присутні й ті, хто свого часу пройшов навчання в Академії лідерства у США. Сьогодні вони вже мають певні успіхи на своєму життєвому шляху. Скажімо, Ольга Зеленюк створила громадську організацію «Український центр злагоди». Вона допомагає людям порозумітися у різного роду конфліктах.

 

 

 

Американські партнери дуже високо оцінюють рівень організації роботи Академії в Україні.

 

 

 

Чимало зусиль докладено до успішної реалізації українського проекту Академії лідерства. Але, як стверджують його організатори, результат того вартий.

 

 

Тож, нам лишається тільки побажати успіху новій генерації лідерів-служителів Університету Грінченка!

 

Валентина Коцюба

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події МЕНТАЛЬНІСТЬ – ЛІДЕРСТВО, ПОКЛИКАННЯ – СЛУЖИТИ