Ви тут: Головна Про нас Події Міжнародна співпраця у проекті IRNet

Міжнародна співпраця у проекті IRNet

У квітні-травні 2016 року учасники проекту IRNet вкотре зібралися в Університеті Грінченка. Результатом плідної співпраці став посібник "Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету", у якому автори поділилися досвідом застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освіті на прикладах Польщі, Чехії, Словакії та України.

Представники міжнародної делегації висловили свої враження про цьогорічну діяльність проекту IRNet та зазначили наскільки важливо запозичувати методики різних країн та адаптувати їх для свого навчального процесу. Такий культурно-освітній обмін сприяє збагаченню і розвитку освітніх технологій та навчального процесу загалом.

  

Проект IRNet реалізується за підтримки Сьомої рамкової програми (FP7) Європейської Комісії. Проект має на меті впровадити міждисциплінарну спільну програму обмінів для наукового пошуку та розвитку нових технік, які можуть бути використані в педагогічній науці у галузі ІКТ-інструментів, дистанційного навчання та міжкультурних компетенцій в ЄС (Польща, Нідерланди, Іспанія, Португалія, Словаччина) та третіх країнах (Австралія, Росія, Україна). Програма зміцнить вже існуючу співпрацю та сприятиме започаткування нових наукових контактів через двосторонні відрядження науковців. Координатор проекту від Університету Грінченка – Морзе Наталія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності. Деталі за посиланням: http://irnet.kubg.edu.ua/

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події Міжнародна співпраця у проекті IRNet