КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ 2016

Ангеліна Ломакіна, Руслана Костур

 

Книжковий Арсенал підкорює своїм розмахом! І, звісно ж, АстудіЯ не змогла лишитися осторонь цьогорічного VI міжнародного фестивалю, що проходить в Мистецькому Арсеналі з 21 по 24 квітня. 

Щороку у Книжковому Арсеналі беруть участь десятки популярних українських письменників і поетів, що традиційно представляють свої книги, проводять автограф-сесії, майстер-класи, лекції та читання на різні актуальні теми. Також на фестивалі представлені різноманітні виставки і майстер-класи з ілюстрації, виставка art book, майстерня текстового дизайну, друкарські майстерні, кафе мальованих історій та графічної прози, майданчик мистецького самвидаву.

Книжковий Арсенал розглядає книгу не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як сферу для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

Цьогорічний Книжковий Арсенал - це дебют для проекту "СловОпис" Університету Грінченка, який разом з видавництвом "АССА" представили серію видань "Прикрась життя українською" - альбоми наліпок з цікавими українськими словами, які допомагають легше та цікавіше вивчати мову змалечку. "Ми маємо багато гарних відгуків від вчителів, особливо початкових шкіл, тому що за допомогою таких наліпок можна створити, наприклад, індивідуальний словничок молодшого школяра - діти клеють наліпки зі словами у свої зошити і це робить процес навчання більш цікавим", - стверджує директор видавництва "АССА", Світлана Фельдман. 

  

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ 2016