ОСВІТА – СУТНІСТЬ ЧАСУ

Анастасія Герман

Студентка спеціальності "журналістика"

  

   Сьогодні в Університеті Грінченка відбулося засідання дискусійного клубу з актуальних питань освіти. Намагалися розібратися у понятті «якісна освіта». Що конкретно за нею стоїть: сам процес освіти чи результат, який ми отримуємо на виході?

   Як наголошували учасники дискусії, коли пишуть про рівень освіти, зазвичай маються на увазі оцінки. Проте визначальним критерієм якості освіти є не «заліковка», а знання, які студент отримав і в майбутньому застосував у власному житті.

   Досить оригінальною була думка про те, що випускники мають самі формувати ринок праці. Викладачі, коли складають навчальні програми на 4-6 років, не можуть з точністю передбачити, який саме фахівець буде потрібним роботодавцю в майбутньому, якими навичками та професійними якостям він має володіти. Адже світ не стоїть на місці. Багато професій перестають бути актуальними через перенасиченість кадрами. Ніхто не дає гарантій, що ваша спеціальність буде так само потрібна на ринку праці після отримання диплому.

   Тому необхідно завжди залишатися активним та відкритим до всього нового. Навчатися та навчати. Брати від вищої освіти все, що допоможе реалізувати ваші мрії. Час диктує свої вимоги.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ОСВІТА – СУТНІСТЬ ЧАСУ