Ви тут: Головна Про нас Події ЧОРНОБИЛЬ. БЕЗ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.

ЧОРНОБИЛЬ. БЕЗ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.

ЧОРНОБИЛЬ. БЕЗ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.

Як відомо, 26 квітня цього року минає третє десятиліття від дня Чорнобильської трагедії. Ліквідатори аварії, їх близькі та друзі і просто не байдужі до долі чорнобильців люди взяли участь у велелюдній ході центральними магістралями Києва.                                                                                    

Учасники маршу ставили за мету привернути увагу суспільства, а головне – держави до проблем і потреб ветеранів Чорнобиля. Перед усім, ліквідатори страждають нині від вкрай низького рівня соціального захисту, згортанням багатьох програм, спрямованих на їхню підтримку. Про це чорнобильці відверто висловлювалися на мітингу під стінами Кабінету Міністрів України. А от, чи почули їх? – велике питання.

 

               Збалансувати пенсійне забезпечення та підвищити рівень медичного обслуговування - ці питання для чорнобильців сьогодні найважливіші.

Указом Президента України 2016-й рік оголошено роком вшанування чорнобильців. Прийнято і відповідну постанову Верховної Ради України. Документи є, на жаль, немає лише дій.

               Цього року усі громадські чорнобильські організації України об’єдналися в один єдиний рух. Вони планують чимало акцій на вшанування подвигу героїв Чорнобиля.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події ЧОРНОБИЛЬ. БЕЗ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ.