Ви тут: Головна Про нас Події СТЕНДАП. У ПОШУКАХ «РЕПОРТЕРСЬКОЇ СТІЙКИ»…

СТЕНДАП. У ПОШУКАХ «РЕПОРТЕРСЬКОЇ СТІЙКИ»…

Яка асоціація виникає у вас зі словом стендап? Шоу, в якому жартують та веселять публіку? Ні, журналістам не до жартів! Стендап, який починався з виступів коміків, нині важлива частина журналістських творів. Це «репортерська стійка», прийом при якому кореспондент з’являється в кадрі. Опинившись на локації, журналісту потрібно швидко зорієнтуватися і створити текст, який перенесе глядача на місце події, акцентує його увагу на якійсь цікавинці, заінтригує. Сьогодні студенти-журналісти відчули, наскільки це складно. Після лекції нашого викладача з «Телевиробництва» Мар’яни Ангелової тренувалися створювати стендапи в рідному університеті та на подвір’ї. Дивіться, що в нас вийшло.

 

st 01   st 02

st 03   st 05

st 06   st 07

    

Міла Китаєва записала пробні стендапи до вже відзнятого сюжету про унікальний Театр Переселенця. Якби ж знати зарання… Але і тренування не завадить, адже попереду ціла купа сюжетів і стендапів.

 

 

Ангеліна Ломакіна готує сюжет про медіа безпеку і використала студійне приміщення, щоб попередити і не допустити інфікування вірусами наших дорогоцінних комп’ютерів.

 

 

А ось Світлана Тартасюк хоче забезпечити киян комфортним і екологічним простором. Її головний меседж – збереження пам’яток культури. От тільки запис не на розі вулиці, а в аудиторії. Нічого, все ще попереду!!

 

 

Автомобілебудування – тема не для дівчат. Але Даша Мех спростовує стереотипи і збирається дослідити проблеми вітчизняних виробників. Заінтриговані?

 

 

Оце так удача – в інтернеті купа інформації про виставку, яка має відкритися лише згодом. Але майстерність журналіста в тому, щоб правильно використати цю інфу і оживити її в кадрі. Христина Бельскіте використовує помаду замість патрона, а на порожній стіні уявляє гігантську картину. Чи повірить їй глядач? Ми повірили))

 

 

Наталя Лагодинська вже завершила сюжет про дієвість мистецтва плакату. Зайвий раз потренуватися в кадрі не завадить нікому. От тільки завжди витримуйте паузу після того, як завершили представляти текст.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події СТЕНДАП. У ПОШУКАХ «РЕПОРТЕРСЬКОЇ СТІЙКИ»…