МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО. НЕОСЯЖНЕ...

Примітивістка? В цьому означенні надто багато смислів. Її талант визнав весь світ. Творчість народної художниці України, лауреата премії Шевченка Марії Примаченко – явище самобутнє, неповторне, як мистецтво кожного з великих майстрів. Нині її роботи – в закордонних і вітчизняних зібраннях іменитих колекціонерів.

 

Марія Примаченко – художниця, творчість якої прекрасне, дивовижне,утаємничене, і до кінця незбагнене явище. Ретроспективна виставка «Марія Примаченко. Неосяжне» покликана подати творчість художниці як противагу радянської дійсності, яка нівелювала особистість і мала уніфікувати як звичайний побут, так світогляд кожного громадянина. Тут експонуються роботи, які були створені у різні періоди творчості художниці, що дає можливість простежити зміни у техніці та манері, підкреслити виразну альтернативність творчого методу. Крім живопису на виставці «Марія Примаченко. Неосяжне» демонструвалися кераміка її авторства та альбоми з малюнками майстрині. 

Тому, якщо Ви хочете дійсно побачити народну Україну з середини, вільно вдивляйтеся на полотна цієї художниці. Смайлик «smile»

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події МАРІЯ ПРИМАЧЕНКО. НЕОСЯЖНЕ...