КОЛИСКОВА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО

Співочий проект «Колискова для майбутнього» - це оберіг для наших дітей, який сповнений любов’ю, чуттєвістю та добротою. 
«Колискова - це така пісня, яка має елементи магії, захисту, оберегу і, власне, самої пісні. А ідея записати диск з колисковими, які співають батьки і дідусі, з'явилася у нас давно. Адже чоловічий голос - це низькі частоти, і тата дитина чує, ще перебуваючи в животі у мами», говорить Олена Павлова, голова благодійного фонду «Без кордонів».
Під час концерту для гостей виступали дитячі колективи, Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК»; Алла Мігай, заслужений діяч мистецтв, автор та виконавець колискових пісень, ведуча телевізійної програми «Надобраніч діти»; гурт «Фата-Моргана» з міста Горлівка та інші. 
Нагадаємо, що спочатку благодійний проект був створений на підтримку дітей сиріт та дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій, а згодом став актуальним для всієї малечі. За час існування заходу було випущено два диски з колисковими піснями. Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події КОЛИСКОВА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО