Ви тут: Головна Про нас Події Документальний день в Театрі Переселенця

Документальний день в Театрі Переселенця

 

«Театр Переселенця» – це абсолютно новий проект на теренах України. На базі центру наук та мистецтва «DIYA» у жовтні 2015 року був створений театр, що має на меті підтримати переселенців крізь призму мистецтва.

 

Реальні історії, які показані в творчих замальовках, покликані допомогти пережити людям стрес, який вони відчули через війну. Документальні постановки проходять за участі самих переселенців.

 

Один з проектів «Театру Переселенця» має назву «Де схід?». Його відео-фрагмент був показаний 2 березня в рамках Документального дня в театрі. Це історії про людей, які покинули власні домівки, про тих хто їздить на Схід (військових і волонтерів), тих хто там залишився навіть після початку війни.

Також було презентовано ескіз до вистави «Полонені» Аліси Коваленко. Дівчина розповідала глядачам власну історію полону, яка змушувала замислитись над тим, наскільки людина стає безпомічною перед лицем небезпеки.

 

«Це той театр в якому не грають», говорить один з авторів проекту та психотерапевт Олексій Карачинський.

 

Одна з точок зору, яку часто забувають врахувати – це діти, розповідає Катерина Мізіна, журналіст Громадського телебачення.

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події Документальний день в Театрі Переселенця