Шахи - це школа мислення

В рамках щорічної Грінченківської декади в Університеті Грінченка відбувся турнір з шахів "Королівський карась". Змагання цьогоріч відбувалися вже втретє. Учасниками стали кращі шахісти інститутів Університету, Університетського коледжу, учні шкіл і навіть двоє маленьких учасників, які ще ходять у садочок. Грали шахісти за круговою системою. Така система передбачає можливість партії "кожен з кожним". У загальному заліку переможцем стала команда Гуманітарного інституту. Особиста першість визначалась за кількістю набраних балів. Переможцем серед студентів став Уткін Сергій з Інституту суспільства. Найбільше в шахах йому подобається процес взаємодії фігур на дошці та пошук гармонії в позиції. Він розповів про професійні труднощі найінтелектуальнішої гри. 

 

 

Незважаючи на труднощі в професії "шахіст", за даними Малої шахової академії, цьогоріч кількість дітей, які почали займатися грою в шахи, потроїлась. Переможець турніру серед школярів, Валерій Мілосердов розповів як побороти хвилювання під час гри. 

 

 

Завідувач кафедри "Фізичне виховання" Анатолій Єретик, один із організаторів турніру, пояснив унікальність та важливість гри. 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події Шахи - це школа мислення