Ви тут: Головна Про нас Події Відкриття виставки арт-колажу «Вони прийшли»

Відкриття виставки арт-колажу «Вони прийшли»

 

Бути творцем – головне покликання людини. І творчість зазвичай починається з бажання якісно породжувати нові матеріальні та духовні цінності суспільства. Арт-колаж «Вони прийшли»  це поєднання елементів картин відомих художників та сучасних фотографій. Цінність цієї виставки  в прагненні молодих людей зрозуміти, що нашу спадщину потрібно актуалізовувати щодня. «Одне з найважчих завдань у виставці - поєднати сам задум у картині з фотороботою. Щоб вони гарно доповнювали один одного» - наголосив автор виставки Богдан Мельник. 

 

 

Виставка арт-колажу «Вони прийшли» приурочена до Грінченківської декади. «Грінченко є тим маяком, титаном який навчає нас, як робити українське та ставитися до нашої спадщини. Основна задумка виставки молодого автора – показати людський дух, бажання донести добро та зробити нову Україну», – сказала завідувач НМЦ тележурналістики Мар’яна Ангелова.

 

Поєднання простору та часу,  акцентування уваги глядачів на конкретному шматку дії, монтаж образів без поділу сцени на кадри – основні аспекти, які закладені у фотороботах Богдана Мельника. Враженнями від виставки поділилася доцент кафедри української літератури і компаративістики Гуманітарного інституту Світлана Олійник.

 

 

««Вони прийшли»  виставка, яка дає можливість використовувати різні засоби фотографій і живописне поєднання у формуванні нових, сучасних фототворів. Тому талантам треба допомагати та підтримувати їх»,  зауважив завідувач кафедри дизайну Інституту мистецтва Олександр Крижанівський. 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події Відкриття виставки арт-колажу «Вони прийшли»