Ви тут: Головна Про нас Події «...невмируща одна не згасає надія ніколи»

«...невмируща одна не згасає надія ніколи»

 

Щороку постать Бориса Грінченка актуалізують по-новому. І в цей важкий для України час вірші Бориса Дмитровича  допомагають не лише заглянути в майбутнє, а й усвідомити теперішнє. В рамках Грінченківської декади відбувся патріотичний культурно-мистецький проект Фемій Мустафаєва «...невмируща одна не згасає надія ніколи».

 

Фемій Мустафаєв, професор Київського університету імені Бориса Грінченка - один з артистів, який дав найбільшу кількість концертів у зоні АТО, військових госпіталях, звільнених містах і селах. Під час виступу в актовій залі Університету Грінченка Народний артист України заспівав близько 20 пісень, зокрема «Вставай», «Їхав козак містом», «Будьмо». 

 

 

Також Фемій Мансурович зауважив, що зараз важливо виконувати твори саме українських класиків. «У вірші «Наша доля» Грінченко висловив усе те, що йому боліло. Це геніальна річ. Крім того, потрібно співати патріотичні пісні. Наприклад, «Сини України» Володимира Оберенка, «Дорога» Анжели Ярмолюк, «Маки червоні» та інші», - закликав український співак. 

 

 

Культурно-мистецький проект «...невмируща одна не згасає надія ніколи» Фемій Мустафаєва – це те, що потрібно зараз українській армії. Воякам важко бути в постійній напрузі, їм потрібне психологічне розвантаження. І саме музика, пісня, спілкування військових з артистами сприяють цьому. «Кожна свідома людина повинна підтримувати нашу армію всіма можливими силами», - наголосив Фемій Мустафаєв. 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події «...невмируща одна не згасає надія ніколи»