Гурток сторітелінгу
Про тренінг
Гурток мовного сторітелінгу – це коло друзів, які біля «віртуального» вогнища вчаться розповідати історії. Розповідати їх цікаво і з користю для професії. Разом з нашими досвідченими тренерами майбутні жураналісти, видавці, інформаційники та рекламісти навчаться: писати цікаво і про головне, обирати вражаючі деталі, структурувати розповідь, знаходити унікальних героїв, робити оповідь зримою та чутною.
Як ми працюємо: збираємося раз на тиждень – офлайн чи онлайн, слухаємо тренера, дискутуємо, брейнштормимо, виконуємо завдання просто під час заняття, створюємо в Астудії реальні проекти і тішимося їхньою публікацією.
Курс має два семестри – жовтень-грудень, березень-травень.
Займаємося раз на тиждень, тренінг триває 1, 5 годин, щоразу з різними тренерами.
ТАМАРА КУЦАЙ
Заслужена журналістка України, тренерка гуртка сторітелінгу На своєму професійному шляху була кореспонденткою в газеті «Молодь України», завідувачкою редакції економіки інформаційного агентства УНІАН, оглядачкою телепрограми На своєму професійному шляху була кореспонденткою в газеті «Молодь України», «Вікна», авторкою та ведучою економічної телепрограми «Перехрестя», яка транслювалася на УТ-1, ICTV та інших каналах, керівницею прес-служб Державної податкової адміністрації України та Міністерства юстиції України. Наразі викладає сторітелінг та журналістські студії у Київському університеті імені Бориса Грінченка, а також є керівницею мовного просвітницького проєкту «СловОпис» та сторітелінгового інтернет-проєкту «Історії».
|
МАР’ЯНА АНГЕЛОВА
Журналіст з універсальними навичками, письменниця, автор поезій, казок для дітей, сценарист Досвід роботи – кореспондент інформаційного агентства, журналіст-міжнародник, кореспондент телевізійних новин, автор та сценарист телевізійних форматів ток-шоу, телемарафонів та гумористичних програм, продюсер. Викладач навчальних курсів: Теорія і методика журналістської творчості, Майстерність телеведучого, Продюсування телевізійних програм, Тележурналістика Завідувач НВМ тележурналістики Інституту журналістики, керівник навчально-виробничого комплексу АстудіЯ, старший викладач кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Університету Грінченка КУРС «1001 ІСТОРІЯ ДЛЯ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ» 1. Структура візуальної історії. Як це працює. 2. Створення візуальної історії . Від задуму до втілення. 3. Проблема героя візуальної історії. Давайте її вирішимо! 4. Інструменти стильного візуалу. 5. Презентація історії як специфічна візуальна акція. Зроби її вражаючою! |
ГРИГОРІЙ ЮЖДА
З 2017 року – на викладацькій роботі, доцент кафедри журналістики та нових медіа, завідувач навчальної лабораторії радіомовлення Інституту журналістики Університету Грінченка. |