Ви тут: Головна Про нас Події Відео-лекторій "Формування громадянської ідентичності студентської молоді: реалії та перспективи"

ШЛЯХ ДО ПОРОЗУМІННЯ

Роль студентів у політичному житті країни обговорювалась в рамках відзначення Дня Гуманітарного інституту під час відео-лекції «Формування громадської ідентичності студентської молоді: реалії та перспективи».
Студенти розглянули можливість впливати на події на прикладі нинішньої інформаційної війни між Україною та Росією. Першокурсники переглянули відео-звернення студентів обох країн. Представники українських ВНЗ закликали «підіймати» інформаційну завісу, перевіряти інформацію, яку публікують російські медіа, вірити у добро й порозуміння. Тим часом три різноманітні відео-звернення російських студентів тою чи іншою мірою демонстрували відірваність від реалій. Зіткнення думок викликало жвавий інтерес аудиторії.
Кульмінацією зустрічі стала можливість учасників висловити власне бачення проблеми, власну громадянську позицію. Студенти-грінченківці написали мотиваційні листи, які б допомогли їм самоідентифікуватися. Учасниця заходу студентка Вікторія Єрмолова вважає, що ця лекція допомогла їй стати свідомішою громадянкою, зрозуміти характер протистояння в російсько-українському конфлікті.

Текст: Рягузова А., Поліщук У.