Ви тут: Головна Про нас Події Арсеній Яценюк: працюємо, витискаємо кожен з себе 110%!

Арсеній Яценюк: працюємо, витискаємо кожен з себе 110%!

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що головний чинник реформ в освіті – самі освітяни. «Мріємо про мир, про нормальне життя, працюємо, віримо в перемогу і витискаємо кожен з себе 110%», - сказав прем’єр сьогодні на зустрічі зі студентами та викладачами Київського університету імені Бориса Грінченка. Гострі запитання, дискусія про подальше реформування освіти, питання фінансування та таке приємне нагородження найкращих наших колег напередодні Дня учителя!

А в «Астудії» встигли поговорити про актуальні форми просвітницького мовлення. Прем’єр читає електронні версії газет, зокрема, «NewYork Times» та «Washington Post», мало дивиться телебачення і виступає палким прихильником інтернет-мовлення. Арсеній Яценюк дуже схвально сприйняв ініціативу нашого Унівеситету зі створення потужного просвітницького порталу, який би об’єднав зусилля всіх вітчизняних ВИШів. Премєр вважає, що експериментальному студентському мовленню треба зорієнтуватися на короткі та інноваційні формати, а головне – робити цікавий контент.

Напередодні команда Астудії провела зі студентами тренінг з Я-проекції. Кожен уявив себе через 10 років і так вийшов наш проект «Бачу Україну!» Презентували його премєр-міністру. Оптимістично, коротко і трішки іронічно! Студенти))

fotoM-0011     11

Ректор університету Віктор Огнев'юк зустрічає Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич та Міністра освіти і науки Сергія Квіта на зустрічі, приуроченій до Дня працівника освіти

10     1