Ви тут: Головна Про нас Події Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до акції "Допоможи армії"

На Харківському масиві у парку імені воїнів-інтернаціоналістів 12 вересня відбувся доброчинний ярмарок-концерт «Допоможи армії» за підтримки Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну» та Дарницької РДА міста Києва. Київський університет імені Бориса Грінченка також долучився до акції. Дітки та їх батьки могли придбати мультимедійні казки Бориса Грінченка, кошти з продажу яких пішли на допомогу бійцям АТО.

IMG 1963     P1010086

Захід відвідали бійці батальйону «Айдар». Дорослі і діти висловили подяку українським воїнам, намалювали їм на пам’ять малюнки та написали листи. Зібрані кошти – 5 610 грн – волонтери проекту одразу передали у зону АТО.

Проводили захід актриса Ольга Гуркіна та шоумен Алік Старшой. Також в акції взяли участь громадські активісти Раїса Шматко, голова Всеукраїнського жіночого руху «За вільну Україну» та журналістка Тетяна Чорновол, співаки Денис Дунаєв, Стелла Красовська та Інесса Міхно, композитор і продюсер Олександр Егоров, вокально-інструментальний ансамбль «Рома», гітарист-віртуоз Сергій Шматок, поет Василь Ковтун, композитор та шоумен Володимир Бистряков з родиною, клоунесса Анна-Марія з Театром Звірів та багато інших.

IMG 1895            IMG 1977

IMG 1921                IMG 1994