Ви тут: Головна Про нас Події ДМИТРО ДЯДЮШКІН: "НАЛАШТОВУВАТИ СЕБЕ ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ НА СУПЕРНИКА, А НА ЗОЛОТУ НАГОРОДУ"

244114316_651639565815887_9150992452366219240_n.png

Дмитро Дядюшкін ━ кандидат у майстри спорту з карате, призер чемпіонату України, чинний чемпіон Києва, чемпіон кубку Києва, багаторазовий чемпіон змагань формату серії А, багаторазовий чемпіон і призер різноманітних європейських змагань, а також тренер.

Найбільше Дмитро пишається своїм званням «Кандидат у майстри спорту», вважає, що наступних перемог буде ще більше! Паралельно навчається на 2 курсі фахового коледжу “Універсум” Київського університету імені Бориса Грінченка на факультеті фізичного виховання. Ідеальний герой постійної рубрики   #ТВОРИТИ_І_ПЕРЕМАГАТИ, чи не так?

Інтерв’ю записала Марина Новохацька

Почнімо  з вашого розуміння поняття “філософія карате”, чим воно є для вас?

Для мене це шлях, дуже довгий шлях. Я тренуюся для того, щоб дійти до своєї цілі. Кожне тренування, змагання, семінар  поступово наближають мене до мети ━ стати чемпіоном Світу та чемпіоном Олімпійських Ігор. І доки в мене є думка про ці нагороди, я розумію, що не можу дати задньої. У цьому й полягає моя філософія.

Чому обрали саме цей вид спорту?

Спершу я хочу подякувати своєму дідусеві, котрий і відвів мене, першокласника, на тренування, бо хотів виховати в мені дисциплінованість і навички самооборони.

Чим ви захоплювалися в дитинстві, крім карате?

У дитинстві я був жвавою дитиною,  займався і футболом, добре співав, ходив на танці, малював, але все-таки на постійній основі почав займатися карате.

Розкажіть про свої тренування та як відновлюєтеся.

Мої тренування? Все просто. Ми займаємося по 6 разів на тиждень, тренування тривають з 19:30 до 21:30 години. Зазвичай часу на відновлення достатньо, проте, коли бувають мікро травми, тренер дозволяє відпочити, пролікуватися. Для відновлення ми ходимо до бані, граємо в активні ігри, просто відпочиваємо, але мені найбільше подобається читати книжки.

Як ви готуєтеся до змагань?

До змагань нас готує тренер, він виробляє стратегію тренувального табору, тренування можуть бути не такі інтенсивні, але більш спрямовані  на певні ситуації. Також дуже важливою частиною підготовки є моральна складова, я намагаюся не нервувати, тому ніколи завчасно не дивлюся, з ким я буду змагатися. Головне ━ залишатися спокійним і налаштовувати себе не лише на суперника, а на ЗОЛОТУ НАГОРОДУ!

З якими труднощами вам довелося зіткнутися на змаганнях? Що вам найбільше запам'яталося?

Одного разу на змаганнях європейського рівня у місті Будапешті, за день до змагань, у мене була температура під 39, дуже погано себе почував, до сих пір не знаю, з чим це пов’язано. Проте мені вдалося вийти у фінал, хоч і мало розумів, що коїться довкола.

Що особисто вам потрібно для перемоги в змаганнях?

Мені потрібна тільки віра в себе, в свої сили. Завжди знаю, що за мене вболіває  моя сім`я, моя дівчина.

Розкажіть про свої спортивні плани на найближче майбутнє.

На найближче майбутнє в мене такі плани: виграти престижний турнір у Хорватії, а потім поїхати на Чемпіонат Європи й показати там гарний результат.

Якщо трохи відійти від спорту, чи є у вас ще прагнення або мрії, які ви хочете здійснити?

Я хочу стати бізнесменом, мені дуже подобається ця індустрія, тому я зараз максимально розвиваю свій фінансовий Iq, щоб у майбутньому мати свій бізнес.