Ви тут: Головна Про нас Події «SMART BLOG» - ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДИХ ЗІРОК БЛОГІНГУ

«SMART BLOG» - ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДИХ ЗІРОК БЛОГІНГУ

Блогерство зараз у тренді! Сотні талановитих людей створюють крутий контент, який хочеться читати, слухати й дивитися.
Тож учетверте Київський Університет Імені Бориса Грінченка вирішив відзначити кращих блогерів серед українських школярів у рамках щорічного молодіжного фестивалю «Smart Blog».
У конкурсі взяли участь старшокласники з усієї України, які себе круто проявили в блогінгу. Школярі мали лише заповнити просту заявку, викласти власне відео у соціальні мережі та чекати на результати експертного журі.
Отже, 7 грудня у рамках церемонії нагородження 45 призів дісталися переможцям найтрендовіших категорій: FOODблог, ECOблог, BOOKблог, TRAVELблог та GRINCHблог. Новинкою фесту стала спеціальна категорія – ІNCLUSIVEbooks.
Цей день був сповнений сюрпризів. Організатори фесту підготували для учасників цікавий квест по університету. Молоді блогери створювали пости в режимі онлайн, а ось автори кращих публікацій отримали додаткові подарунки від «Smart Blog».
Вмикайте відео і ви дізнаєтесь усі секрети успішного блогерства!

Ви тут: Головна Про нас Події «SMART BLOG» - ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДИХ ЗІРОК БЛОГІНГУ