ВИПУСК 2019 РОКУ

Звучить гімн Університету Грінченка, лунають привітання викладачів, усміхаються схвильовані студенти. А це означає, що саме сьогодні відбувається урочисте вручення дипломів випускникам Borys Grinchenko Kyiv Universityу!
Цього року стіни рідної альма-матер покидають 1577 бакалаврів,спеціалістів та магістрів. Усі вони - майбутні висококваліфіковані професіонали, і вже зараз - гордість нашої країни. Ми пишаємося, що випускники уже почали реалізовувати себе як практики та теоретики в обраній галузі, і бажаємо їм успішного та щасливого життя!
А вже за декілька днів розпочнеться вступна кампанія і до університету завітає талановита та амбітна молодь. Десятки найтоповіших спеціальностей уже оголосили набір. До речі, серед них є декілька нових та ексклюзивних, таких як «Міжнародна журналістика» та «Прогнозування моди».
І ще раз вітаємо випускників із цією чарівною подією! Зі святом вас!

Ви тут: Головна Про нас Події ВИПУСК 2019 РОКУ