СВІТ МЕДІА ЯК СВІТ МРІЙ

Як ви гадаєте, чим уподобання людей відрізняються від їхніх мрій? Можливо тим, що уподобання з часом можуть змінюватись, а от мрії майже ніколи. Мають їх і численні випускники наших шкіл. Не виняток й ті хлопці та дівчата, які завітали до Institute of Journalism. Borys Grinchenko Kyiv University. Судячи з їхніх власних слів, вони однозначно бачать себе в журналістиці, вони мріють про неї. Тож під час Дня відкритих дверей, що відбувся 15 червня, майбутні абітурієнти зробили маленький, але дуже потрібний і корисний крок до вже обраної професії. Допомогла у цьому і АстудіЯ. Ми познайомили наших юних гостей з її технічними можливостями, з проектами, які реалізовуємо. Окремо поговорили про загальні тенденції в сучасній тележурналістиці та окреслили особливості цієї професії. А з тими, кому пощастить стати студентом, АстудіЯ завжди готова співпрацювати і, зрозуміло, в усьому допомагати.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події СВІТ МЕДІА ЯК СВІТ МРІЙ