Ви тут: Головна Про нас Події ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ. ЕКСКЛЮЗИВНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА

ПРОГНОЗУВАННЯ МОДИ. ЕКСКЛЮЗИВНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА

Вперше в Україні! Ексклюзивна магістерська програма "Прогнозування моди"! У Borys Grinchenko Kyiv University провели прес-конференцію, де і представили досить незвичайну магістерську програму.
Мода, новинки, тенденції в Україні та світі будуть висвітлені усім, хто вже цьогоріч стане студентом унікальної спеціальності.
"Немає жодного закладу, який би зібрав усю методологію прогнозування моди і поділився цим із студентами. І ми це зробимо!" - наголосила фундатор наукової школи Прогнозування моди в Україні Liana Bilyakovych - Ліана Білякович.
У рамках магістерської програми студенти зможуть стати майстрами fashion-індустрії в Україні, отримають знання з PR, дизайну, мистецтвознавства, маркетингу, психології, журналістики, digital технологій, а також навички прогнозування трендових змін на 3-5 років вперед.
Тож усі модні прогнози - дивіться у нашому відеоролику!