ОСВІТА - НАШЕ МАЙБУТНЄ

Студенти та школярі – майбутнє нашої держави. І як же підготувати юнаків та дівчат до майбутньої професії? Адже буває і так, що поки студент вивчає свою спеціальність, за кілька років вона встигає зникнути з ринку праці.
У Київському університеті Грінченка пройшов другий фестиваль освітнього лідерства «CLEVER». У рамках фестивалю відбулась панельна дискусія на тему: «Як викладач може підготувати фахівця до ринку праці майбутнього?» Зокрема у дискусії брали участь компетентні експерти а також заступник Міністра освіти Юрій Рашкевич.
Фестиваль відвідали викладачі з усієї країни. Гості спілкувались з провідними фахівцями освіти та науки, обмінювалися досвідом, та разом шукали відповідь на актуальні питання педагогіки сьогодення та майбутнього

Ви тут: Головна Про нас Події ОСВІТА - НАШЕ МАЙБУТНЄ