Ви тут: Головна Про нас Події ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ З МЕДІАШКОЛОЮ ГРІНЧЕНКА

ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ З МЕДІАШКОЛОЮ ГРІНЧЕНКА

«Увага.. Запуск!», - і у небо полетіли десятки різнокольорових літачків, - таким яскравим був фінал святкування в Університеті Грінченка. А що було до цього?
А до цього було безліч зібрань, де наші тренери готувалися до приходу школярів, їх викладачів та батьків, розробляючи концепцію роботи новітньої школи медійної грамотності у Києві. І ось 6 вересня це нарешті сталося – Медіашкола офіційно запрацювала.
Зранку діти відвідали усі локації, а їх було чимало: «Астудія», «Грінченко-Інформ», «Радіо», «Воркшоп». Кожен міг зняти пряме включення, написати журналістський матеріал, відповісти на цікаві запитання і поговорити з тренерами Медіашколи.
Згодом відбувся масштабний флешмоб з літачками. «Виходь за межі» - девіз Медіашколи, у якій можливо все!

Ви тут: Головна Про нас Події ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ З МЕДІАШКОЛОЮ ГРІНЧЕНКА