5 РОКІВ ПОСТУПУ В МАЙБУТНЄ

Що буде з телебаченням в еру Інтернету? На це запитання давали відповідь учасники телемарафону, присвяченого 5-й річниці «Астудії». Усі вони стверджують: у телебачення майбутнє є і не просто майбутнє. Телевізійний простір розширюватиметься, набиратиме нових форм. А ще, він повинен стати доступнішим, змістовнішим та емоційнішим. І нові технології, які, безперечно, будуть розвиватися й надалі, цьому лише сприятимуть.  Завжди відповідати вимогам дня сьогоднішнього, а головне передбачати запити дня завтрашнього, готувати конкурентоздатних телевізійників – над цим «АстудіЯ» працюватиме і в майбутньому. Досвід є, його і розвиватиме. Зрозуміло, телемарафон не обмежувався просто опитуванням. Це було справді динамічне, насичене емоціями дійство. Викладачі, студенти, гості Університету Грінченка, віддаючи належне зробленому, щиро бажають студії  успіхів і вірять у те, що саме так і буде.

Ви тут: Головна Про нас Події 5 РОКІВ ПОСТУПУ В МАЙБУТНЄ