МІСТЕР І МІС ГРІНЧЕНКО - 2017

Краса, таланти і драйв - ними сьогодні був переповнений Київський університет імені Бориса Грінченка. В головній залі Університету зібралися представники всіх інститутів та коледжу, аби показати себе та обрати Містера і Міс Грінченко! Групи підтримки запалювали не гірше, за учасників - танцювали, співали і навіть підіймали догори власноруч намальовані портрети конкурсантів. Оцінювали конкурсантів зіркові гості, які вже пройшли не один подібний конкурс. Прийняти рішення суддям було нелегко, але врешті переможців визначили! Минулорічна Міс Університет передала корону новій принцесі, а от титул Містер Грінченко вручали вперше. Як усе було - дивіться в нашому ролику! І, як бонус, трошки залаштунків на початку.
Краси вам і натхнення! :)

Ви тут: Головна Про нас Події МІСТЕР І МІС ГРІНЧЕНКО - 2017