ПЕРЕКОНАЙ МЕНЕ ЯКЩО ЗМОЖЕШ

Погодьтеся, гарна та аргументована промова цілком здатна розширити коло ваших друзів та однодумців.  Як її підготувати та виголосити так, аби переконати слухачів у своїй правоті, у тому, що саме ваша позиція вірна? Рекомендації щодо цього студентам коледжу Університету Грінченка дав доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Геннадій Бондаренко. Цей майстер-клас проходив у рамках   Фестивалю науки 2017.

Кажуть, що промова з метою переконування є однією з найскладніших риторичних вправ. У ході майстер-класу Геннадій Бондаренко ознайомив студентів Коледжу з формами ефективної комунікації, яка повинна переконати когось у чомусь. Ці форми, зокрема, стосуються нестандартних ситуацій у побутовому та професійному спілкуванні, техніки виголошення промови. А ця техніка складається з багатьох компонентів – з інтонування, тонального забарвлення слів, темпу мовлення, ритму промови, логічних та психологічних пауз. І ще існує чимало секретів, знаючи які людина може  переконувати інших.

Ви тут: Головна Про нас Події ПЕРЕКОНАЙ МЕНЕ ЯКЩО ЗМОЖЕШ