Ви тут: Головна Про нас Події ГАЛИНА ВДОВИЧЕНКО: "НЕ БІЙТЕСЯ ТВОРИТИ..."

ГАЛИНА ВДОВИЧЕНКО: "НЕ БІЙТЕСЯ ТВОРИТИ..."

Іванна Лабазович, Вікторія Марченко

Студентки спеціальності "Медіа-комунікації"

В Університеті Бориса Грінченка відбулася творча зустріч із відомою українською письменницею, журналісткою Галиною Вдовиченко. Майбутні філологи, редактори та видавці поринали у секрети написання вдалих літературних творів. Грінченківці також цікавилися подробицями створення чи не найпопулярнішого роману «Пів’яблука». А загалом у творчому доробку письменниці - чимало творів. Серед них такі, як «Купальниця», «Тамдевін» та «Вовчіісторії замку Гербуртів»,«Засинай. Прокидайся». І перелік цей можна продовжити.

Що ж до юних майстрів слова, які щойно стали на ниву поетичного слова, Галина Вдовиченко дала їм слушні поради. «Головне не боятися реакції оточуючих на твою роботу. Тверезо реагувати на критику та бути сміливим у своїх задумах. Адже саме з цих простих істин розпочинається справжній шлях до рівня письменників-професіоналів», - сказала українська письменниця.

Ви тут: Головна Про нас Події ГАЛИНА ВДОВИЧЕНКО: "НЕ БІЙТЕСЯ ТВОРИТИ..."