«Золотий карась» клюнув

6 червня в Університеті Грінченка пройшли  змагання плавців вишу  за кубок «Золотого Карася». Першість виборювали не лише досвідчені спортсмени, а й початківці. Навіть діти випробовували свої сили у плаванні. За виступами учасників турніру зацікавлено стежили батьки, викладачі, студенти.  Такі кубкові змагання проходили вже втретє, а традиційні змагання « Мій вибір – здоров’я» перевіряли на міцність учасників вже в тринадцяте і традиційно завершували навчально-тренувальний рік.

Призерами у комплексному запливі на 100 та вільному стилі на 400 метрів, стали Юрій Стоян та Ельвіра Радченко.

Цього року кубок виборов Гуманітарний інститут. А всі учасники були  нагороджені заохочувальними призами. Організатори сподіваються, що змагання допоможуть популяризувати здоровий спосіб життя і в наступному році до конкурсу приєднається більша кількість людей.