Ви тут: Головна Про нас Події «Феномен міста: вітчизняний та зарубіжний досвід»

«Феномен міста: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Під час проведення Фестивалю науки в Університеті Грінченка відбувся Всеукраїнський науковий колоквіум. Обговорено питання розвитку міста, як цивілізаційного центру. Порушувалися проблеми міста, пов’язані з його культурно-семантичним феноменом. Окреслювалася роль мегаполісів в системі адміністративно-територіального устрою. Аналізувалося значення великих міст, як майданчиків для діалогу культур, тощо.

«Це той дискусійний майданчик, де науковці всіх рангів, починаючи від студента - закінчуючи доктором наук, професором можуть знайти спільну точку дотику в науковій проблемі», говорить доктор історичних наук, професор - Оксана Салата.

 «Київський університет імені Бориса Грінченка – в авангарді проведення подібних заходів: семінарів, колоквіумів, конференцій. Молодь має змогу не тільки обговорювати в просторі власної групи наукові питання, але й за межами свого рідного університету», каже представник Університету Зелена Гура, Польща – Карен Нікіфіров.

«Використання міждисциплінарного підходу є родзинкою форуму і він дає можливість подивитися на питання міста набагато глибше та якісніше», - зауважив доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання Глухівського Національного університету ім. О.Довженка – Ярослав Гирич

 

До участі у науковому колоквіумі були запрошені студенти та науковці Київського університету імені Бориса Грінченка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.

У рамках наукового колоквіуму визначено та нагороджено переможців конкурсу «Київ і кияни очима студентської молоді», який тривав впродовж останнього місяця. А значить досягнуто головної мети - популяризовано столицю України та залучено студентську молодь до творчого осмислення багатогранного світу Києва. Учасникам пропонувалася мовою фотографії висловити любов до столиці.

А ось і переможці конкурсу:

           І місце – Башлакова Мар’яна, студентка Гуманітарного   Інституту

           ІІ – Вітковський Денис, студент Інституту суспільства

           ІІІ – Миронов Денис, студент Гуманітарного Інституту

 

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про нас Події «Феномен міста: вітчизняний та зарубіжний досвід»