Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ДЖЕРЕЛА, ПОСТАТІ, ЯВИЩА

УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ДЖЕРЕЛА, ПОСТАТІ, ЯВИЩА

17 травня Інститут суспільства Університету Грінченка відкрив двері учасникам Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. З гарного колись починання вона стала традиційною. Тож, проходить вже впяте.

«Мета конференції – сприяти науковим дослідженням молоді у сфері історичних знань в соціокультурному контексті. Важливо також виявити процес становлення України, як держави крізь призму ключових історичних подій…», - наголошує доцент кафедри історії України Університету Грінченка Ольга Тарасенко.

«Київ в житті та діяльності Михайла Сергійовича Грушевського» - такою була тема пленарного засідання. Його провела Наталія Баранова, доцент кафедри історії України Університету Грінченка.

Розглянуті теми – це власний погляд студентів-істориків на події в історії власного народу, які у ту, чи іншу епоху були визначальними. Участь у конференції взяли представники 8 вищих навчальних закладів України з Чернігова, Черкас, Глухова, Ніжина, Дніпропетровська, Переяслав-Хмельницького, Кіровограда, Житомира. Кожен з 65-ти студентів безперечно зробив свій внесок у розвиток науки на основі дослідження історії України.

Своїми враженнями від конференції діляться студенти різних вишів.

Нагадаємо, що найзмістовніші доповіді будуть опубліковані у студентському електронному журналі «Студентські пошуки».

Ви тут: Головна Про нас Події УКРАЇНСЬКА МИНУВШИНА: ДЖЕРЕЛА, ПОСТАТІ, ЯВИЩА