Ви тут: Головна Про нас Події НОВАТОРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНОЇ НАУКИ

НОВАТОРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНОЇ НАУКИ

Зазвичай, слово «конференція» асоціюється з чимось нудним та складним. Але Всеукраїнська науково-практична конференція «Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної науки» розвіяла всі стереотипи. Її метою була популяризація наукових досліджень та демонстрації новітніх напрямів, підходів та методик у провідних галузях наукового знання. У рамках майстер-класів спікери не тільки розповідали, а й наочно демонстрували, як застосовувати отримані знання на практиці.

«Ліва та права півкулі функціонально різняться. Ліва півкуля допомагає нам розв’язувати конкретні задачі, вона є логічною і послідовною. Права півкуля – емоційна, образна, метафорична» - зазначила Ольга Кузьменко, завідувач НМЦ досліджень, наукових проектів та програм Університету Грінченка.

Також, на майстер-класах слухачі змогли визначитись з власними ресурсами емоційної сфери, ознайомилися із шляхом до опанування своїми емоціями.

Окрім цього учасники конференції дізналися про проведення наукових досліджень в соціальній сфері, моделювання особистої ефективності молодого науковця. Вони стали учасниками перформансу на майстер-класі Київського плейбек театру.

Ви тут: Головна Про нас Події НОВАТОРСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНОЇ НАУКИ