Ви тут: Головна Про нас Події ВІЛЬНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ

ВІЛЬНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ

«Навчився сам, навчи своїх колег та учнів», − такий девіз вікітренінгу, який 15-16 квітня проходить на базі Університету Грінченка. До його проведення долучилися громадське об’єднання «Вікімедіа України» спільно з (УАВЗЛ) Українською асоціацією зарубіжної літератури і кафедрою світової літератури Університету. Метою вікітренінгу є залучення педагогів України до редагування Вікіпедії – вільної енциклопедії, яка є одним з наймасштабніших проектів людства. А редагувати її може кожний. Проте, через недостатні знання в редагуванні, вчителям цю проблему вирішити важко. Тому, освітній вікітренінг покликаний ознайомити вчителів, які представляють різні регіони України, з Вікіпедією та іншими проектами Фонду Вікімедіа. Учасників тренінгу ознайомлюють також із специфікою редагування Вікіпедією з тим, щоб ці знання поширити у освітніх закладах України.

Ви тут: Головна Про нас Події ВІЛЬНА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ДЛЯ МІЛЬЙОНІВ