СПОРТИВНІЙ ЖУРНАЛІСТИЦІ БУТИ.

003004

005006

007008

Частка спортивних проектів у вітчизняному медійному просторі, а надто у телевізійних мережах, сьогодні вкрай незначна. І тенденція їх скорочення триває.

На думку учасників «круглого столу», окрім активізації суто медійних ініціатив, розвиток спорту, перед усім, повинна підтримувати держава.

СПОРТИВНІЙ ЖУРНАЛІСТИЦІ БУТИ.

При кафедрі фізичної культури та спортивної майстерності Університету Грінченка починає діяти магістерська програма «спортивна журналістика». Це стало слушною нагодою провести в університетських стінах «круглий стіл», на якому порушувалися актуальні питання популяризації спорту в країні. А журналісти відіграють тут далеко не останню роль. І не йдеться лише про великий спорт. Питання ставиться значно ширше – що необхідно для того, аби  медіа активніше пропагували здоровий спосіб життя?                             В обговоренні взяли участь керівники громадських спортивних організацій та обєднань України, викладачі Університету, спортивні журналісти, студенти.

Ілля Шевляк, президент  Спортивного комітету України. 08.28-09.17.

Вадим Місюра, президент Футбольної асоціації студентів України. 30.22-30.50

2

Normal 0 21 false false false RU X-NONE X-NONE

Ви тут: Головна Про нас Події СПОРТИВНІЙ ЖУРНАЛІСТИЦІ БУТИ.