Ви тут: Головна Про нас Події ДАЄШ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ АБІТУРІЄНТАМ-ЖУРНАЛІСТАМ!

ДАЄШ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТРЕНІНГИ АБІТУРІЄНТАМ-ЖУРНАЛІСТАМ!

Такої думки дотримуються й викладачі кафедри журналістики та нових медіа Університету Грінченка. І саме тому в рамках проекту "З Києвом і для Києва" вони ділилися основами медіаграмотності та безпеки зі школярами з ММШ "АБІТУРІЄНТ" та ІТА "ЮН-ПРЕС". Ознайомчо-освітня лекція швидко переросла в дискусію та тренінг. Обговорювали практичні аспекти комфортного існування в медіапросторі: як захиститися від фейкової інформації, протистояти вірусам та хакерським атакам. Адже запорука успішної роботи журналіста це не лише фізична, а й віртуальна безпека.

1 copy 2 copy
3 copy 4 copy

Надія Іллюк, керівник ІТА "ЮН-ПРЕС"