Ви тут: Головна Про нас Події Посвячені в таїну слова: літературно-мистецький конкурс «Березневі містерії»

Посвячені в таїну слова: літературно-мистецький конкурс «Березневі містерії»

Ще в середньовіччі люди захоплювалися містеріями  – театралізованим дійством на основі релігійних сюжетів та епічних героїв. Учасники ж цього конкурсу, який відбувся у стінах університету Грінченка, висловлювалися цілком сучасною мовою, але з великою фантазією та уявою. Саме тому, мабуть, і назвали організатори цей конкурс «Березневі містерії».

19 березня відбувся фінальний етап  цього змагання юних талантів. Презентувати свої твори змогли лише обрані. Цього року старшокласники  брали участь у двох секціях: літературна та журналістська творчість.

Організувала конкурс кафедра української літератури і компаративістики та кафедра журналістики і нових медіа.  Оцінювало конкурсантів та визначало переможців журі  -  Ольга Хамедова, Аліна Лісневська та Олена Росінська, а також представники студентства.

Переможцем конкурсу у секції "Літературна творчість" стала Кароліна Шнурова (Спеціалізована школа № 96 з поглибленим вивченням російської мови ім. О.К.Антонова), а у секції «Журналістська творчість» Анастасія Ружанська (спеціалізована школа 125 Дніпровського району м. Київа). Студентське журі визначило переможця у номінації «Студентська зірочка». Нею стала Абдаллах Мейс (Спеціалізована школа № 112 ім. Тараса Шевченка м.Києва).