ТВОРЧІ ГРАНІ ПОЕТЕСИ

Ще в школі Юлія Стахівська дивувала вчителів своїми безримними віршами. Проте пізніше її збірка білих поезій «Verde» підкорила серця багатьох. Вона називає себе поетесою, художником-ілюстратором та трішки журналістом. Під час творчої зустрічі зі студентами Університету Грінченка пані Юлія читала авторську поезію та ділилася секретами письменницької майстерності. Зізналася, що мріє навчитися бачити світ журналістськими очима, адже, письменництво передбачає постійну самозануреність. Проте така особливість творчого процесу не заважає їй наповнювати український літературний простір унікальною поезією. До речі, змістовна антологія «Українська авангардна поезія» це теж справа її тендітних рук і творчого хисту.

Ангеліна Ломакіна

Ви тут: Головна Про нас Події ТВОРЧІ ГРАНІ ПОЕТЕСИ