Ви тут: Головна Про нас Події ЗУСТРІЧ ІЗ ГОЛОВНИМ РЕДАКТОРОМ ЖУРНАЛУ "PANORAMA" ІРИНОЮ ТАТАРЕНКО

ЗУСТРІЧ ІЗ ГОЛОВНИМ РЕДАКТОРОМ ЖУРНАЛУ "PANORAMA" ІРИНОЮ ТАТАРЕНКО

"Головне запитання при інтерв'ю – чи цікаво це буде... читачеві", - стверджує головний редактор журналу "Panorama" Ірина Татаренко, яка поділилася секретами професійної майстерності зі студентами-журналістами Університету Грінченка. А ще вона радить дуже ретельно готуватися до інтерв'ю, опрацьовувати всі джерела, але все ж звіряти всі свої запитання з головним суддею - читачем.

Ірина Татаренко прийняла професійне хрещення, беручи інтерв'ю і гострого та епатажного Леся Подерев'янського, а нині очолює престижний life-style глянець. І ще один секрет - любов до власної справи - понад усе, а вже потім професійні навички.