Ви тут: Головна Про нас Події НАУКА - НЕ СКУКА АБО ЯК МОЛОДІ ВЧЕНІ РЕКЛАМУВАЛИ СВОЇ ІДЕЇ

НАУКА - НЕ СКУКА АБО ЯК МОЛОДІ ВЧЕНІ РЕКЛАМУВАЛИ СВОЇ ІДЕЇ

Мова у науковців специфічна, навіть у молодих, але вони дуже старалися все для вас пояснити. Дуже тішить, що креативні учні створюють саме прикладні, практичні наукові проекти. Численні експерименти і досліди перетворюють науку у цікаву пригоду, яка невідомо чим і закінчиться )) Сподіваємося, що всі презентовані проекти втілять у життя і всі ми з вами спробуємо ними скористатися.

Слово про переможців від організаторів конкурсу Intel Eco Ukraine:
Денис Головань та Євген Бутенко з міста Києва, Андрій Рабець та Єлизавета Подкопаєва з міста Львова - ця четвірка учнів буде представляти Україну на наймасштабнішому міжнародному конкурсі в світі INTEL ISEF, що відбудеться у травні у місті Фінікс, Аризона, США.

Валентина Коцюба