Студентський квест «Grinchqest»

Останній день грінченківської декади був багатим на різноманітні події. Однією з них став квест«Grinchqest», що відбувся 10 грудня в університетському коледжі. Цей захід організували студенти 4 року навчання спеціальності «Видавнича справа та редагування» спільно з цикловою комісією видавничої справи, культури та української філології.

У квесті змагались на спритність та обізнаність в житті Бориса Грінченка 4 команди. Для них заздалегідь облаштували 10 аудиторій («станцій»), де вони отримували оригінальні завдання. Максимальний час виконання одного завдання становив 6 хвилин. За цей час видавці створювали невеликі вірші, згадували всі псевдоніми письменника, складали пазл із зображенням дружини Грінченка - Марії - та співали гімн університету. Кожна станція відповідала певному періоду в житті Бориса Дмитровича. Також на учасників чекали запитання щодо історії університету, коледжу та географії розташування корпусів. Останнє випробування виявилось трошки складнішим для студентів: інколи вони плуталися і думали, що ректорат знаходиться на місці першого університетського корпусу. А у завданнях, що стосувались молодих років і творчості Бориса Грінченка учасники квесту орієнтувались найкраще, за що і отримували найвищі бали.

На скільки важливо проводити такі заходи у ВНЗ розповіла Марія Братко, директор Університетського коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент.

Ольга Аверина , викладач циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, розповіла про виникнення квесту та продемонструвала вітальні листівки і календарики, які були виготовлені студентами спеціальності «Видавнича справа та редагування» спеціально до святкування Грінченківської декади.

Студентка 3 курсу, Анастасія, капітан команди-переможнця, поділилась своїми враженнями про квест. Її команда пройшла всю дистанцію за 17 хвилин.

Ви тут: Головна Про нас Події Студентський квест «Grinchqest»