Ви тут: Головна Про нас Події «Через спорт - до культури оптимізму і бадьорості»

«Через спорт - до культури оптимізму і бадьорості»

Другий рік поспіль в рамках грінченківської декади відбувся марафон спортивних заходів «Через спорт - до культури оптимізму і бадьорості». Головна ідея дійства – посилення спортивно-оздоровчого напряму. Впродовж дня в університеті проводились різні спортивні турніри.

«Звісно, ми не лише один день вважаємо за потрібне займатися фізичною культурою і спортом в університеті. Ми долучаємо наших студентів до спортивних секцій протягом всього навчального року», - зауважила проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Бєлофастова.

Марафон завершився нагородженням спортсменів та яскравим концертом. Учасники студентських спортивних секцій нашого ВИШу демонстрували свої досягнення та спортивну майстерність. Також показали свої фізичні здібності учні шкіл Києва та Національний авіаційний університет.

Почесними гостями спортивного заходу стали: Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник; Президент Футбольної асоціації студентів Києва Вадим Місюра; Голова Київського міського відділення Комітету фізичного виховання і спорту МОН України Сергій Бобровник.

Також в рамках Марафону пройшов турнір із шахів серед студентів університету «Королівський карась», який започаткував нові традиції інтелектуального вдосконалення студентів університету.