Ви тут: Головна Про нас Події Презентація проекту «Ми в майбутньому»

Презентація проекту «Ми в майбутньому»

Студенти-журналісти та нових медіа Університету Грінченка продовжили минулорічну традицію та презентували власну серію проекту «Ми в майбутньому». До цього заходу вони підготували відео-презентації, в яких висловили свої погляди та сподівання на можливе майбутнє своїх професій. Вони розповідали не тільки про перспективи розвитку журналістики, її розгалуження та особливості окремих жанрів, а й про важливість донесення правдивої інформації до аудиторії.  Аліна Лісневська, керівник проекту, розповіла, що цього року відеоролики вийшли більш досконалими: "Ми мали на меті втілити висловлювання студентів у цікаву екранну форму".

Оксана Доротюк, одна із творців відеоролика, розповіла: "Ми готували його з метою показати нову журналістську позицію щодо всього, що відбувається в світі". Студенти намагалися донести до публіки свої переконання. Олеся Ніколенко, працівник прес-служби генеральної прокуратури, назвала студентські думки трішки інфантильними. Але наголосила на тому, що наївність – перший крок у пізнанні істини.

Юрій Нестеряк, завідувач кафедри журналістики та нових медіа, зауважив, що такі проекти відбуваються регулярно, не тільки під час Грінченківської декади. В університет запрошують різних експертів зі сфери медіа. Таким чином студенти мають змогу краще розібратися у вирі своєї майбутньої професії.

Ви тут: Головна Про нас Події Презентація проекту «Ми в майбутньому»