Сучасний Грінченко

Марія Диркачова, студентка першокурсниця, вирішила запровадити новий формат круглого столу - дебати на задану тему. У першому пробному турі взяли участь дві команди, а вже у цю п'ятницю буде справжня гра.

Цього разу обговорювали питання: "Чи актуальний зараз Борис Грінченко?" Відповіді на запитання студенти-грінченківці намагалися віднайти під час дебатів на тему «Сучасний Грінченко». Впродовж години учасники круглого столу наводили різні аргументи, говорили про актуальність цієї постаті, про його громадську діяльність. По завершенню дискусії було оголошено другий тур дебатів, який відбудеться вже у цю п’ятницю. Приходьте, долучайтесь, пропонуйте нові теми. Можливо саме ви станете творцем найкреативнішої ідеї та запропонуєте цікаву тему.

Що буде далі? Слідкуйте за нашими новинами.

Ви тут: Головна Про нас Події Сучасний Грінченко